Informujemy, iż w związku z wprowadzeniem reformy edukacji, z dniem 1 września 2017 r. Nasza Szkoła przekształciła się w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach.

Uchwałą nr XXXVII/171/2017 RADY GMINY RADZIEJOWICE z dnia 31.03.2017 r. do Szkoły Podstawowej im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach z siedzibą ul. Główna 2 włączono Gimnazjum im. Edwarda hr. Krasińskiego w Radziejowicach z siedzibą ul. Kubickiego 3a.


 

obiektmonitorowanylargejpg [300x104]

Informujemy, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren szkoły przy ul. Kubickiego 3A jest monitorowany wewnątrz budynku (korytarze, szatnie, toalety, holl dolny i górny) oraz na zewnątrz budynku (wejścia do szkoły, parkingi, patio za szkołą). a przy ul. Głównej 2 wewnątrz budynku (korytarz dolny).

Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Szkole Podstawowej im. Wł. Rdzanowskiego w Radziejowicach.

Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony