Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: mgr Wioleta Czuba

Samorząd Uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły.

Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.
Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w Samorządzie Uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

Chcesz mieć wpływ na rozwój naszej szkoły, masz ciekawe pomysły i łatwo się angażujesz? -zapraszamy Cię do współpracy!


OGÓLNE CELE DO REALIZACJI:

  • Tworzenie warunków do rozwoju samodzielności i samorządności uczniów poprzez wyrabianie odpowiedzialności za podjęte działania 
  • wychowanie w poczuciu patriotyzmu
  • budowanie pozytywnego i sprzyjającego uczeniu się klimatu w szkole
  • budowanie poczucia odpowiedzialności, szacunku i tolerancji
  • dbanie o mienie szkolne i dobre imię szkoły
  • bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą
  • tworzenie warunków indywidualnego i grupowego działania na rzecz innych 
ZARZĄD SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO (rok szkolny 2019/2020)

Wiktor Mroczek - przewodniczący

Przedstawiciele Samorządów klasowych:

Klasa IA
Krzykwa Nina
Grudzińska Julia
Sadkowska Nikola

Klasa IB
Waluś Iga
Węglińska Justyna
Pyzerski Jan

Klasa IIA
Dąbrowska Natalia
Łopong Bartłomiej
Kleister Nadia

Klasa IIB
Sadurska Aleksandra
Rachwalik Igor
Świder Oliwier

Klasa IIIA
Niemirski Konrad
Grzegory Daria
Balik Maciej

Klasa IIIB
Mrozik Róża
Amrozy Adam
Tatarczak Sebastian

Klasa IV
Radlińska Magdalena
Sroka Maja
Durmaj Szymon

Klasa VA


Klasa VB
Jeziorek Piotr
Fotek Amelia
Ciastek Szymon

Klasa VIA
Boniecki Kacper
Krawczyński Oskar
Kruszelnicka Iga
Szulc Julian

Klasa VIB
Kamińska Antoniona
Trela Wiktoria
Sadowska Katarzyna

Klasa VIIA
Mystkowski Jakub
Felakowski Jakub
Doszla Dominika
Wesołowski Michał

Klasa VIIB
Wójcik Oliwia
Kamińska Michalina
Sperka Jakub

Klasa VIIIA
Mroczek Wiktor
Pokropek Szymon
Singh Anna

Klasa VIIIB
Radzikowska Anna
Małecki Mateusz
Bielawski Mateusz

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony