autobusjpg [300x201] 


Aktualny rozkład dowozów uczniów:

Trasa: Słabomierz - Budy Mszczonowskie - Tartak Brzózki - Radziejowice
6.45 Słabomierz Wiadukt
6.49 Słabomierz Staw
6.50 Słabomierz Fiołkowa
6.51 Budy Mszczonowskie
6.54 Budy Mszczonowskie Limonki
6.59 Tartak Brzózki
7.00 Radziejowice Wieś
7.01 Radziejowice Szkoła Mała
7.03 Radziejowice Szkoła Duża

Trasa: Kuklówka - Budy Józefowskie - Stare Budy - Nowe Budy - Radziejowice
7.37 Kuklówka Szkoła
7.38 Budy Józefowskie 8
7.39 Budy Józefowskie Krzyż
7.40 Budy Józefowskie 38
7.42 Stare Budy Radziejowskie Leśna
7.44 Stare Budy Radziejowskie Słoneczna
7.45 Nowe Budy Sklep
7.46 Nowe Budy Żwirownia
7.47 Nowy Przystanek
7.51 Radziejowice Szkoła

Trasa: Radziejowice Parcel - Zboiska - Kamionka - Krze - Radziejowice
7.20 Radziejowice Parcel Polna
7.21 Zboiska Bajkowa
7.23 Zboiska Krzyż
7.25 Zboiska Wieś
7.27 Kamionka Główna
7.29 Kamionka Alternatywy
7.31 Krze Duże Południowa
7.35 Krze Duże Osiedlowa
7.42 Krze Duże 59H
7.45 Krze Duże 33A
7.50 Radziejowice Szkoła Duża
7.52 Radziejowice Szkoła Mała

Aktualny rozkład odwozów uczniów obowiązujący od 7.10.2019 r.

Godziny: 12.40, 13.40, 15.30
Trasa:
Radziejowice Parcel - Zboiska - Kamionka-Krze

Godziny: 13.40, 14.30, 15.30
Trasa:
Radziejowice wieś - Tartak Brzózki - Słabomierz - Budy Mszczonowskie + Nowy Przystanek Limonki

Godzina: 14.40
Trasa: Nowe Budy - Stare Budy Radziejowskie - Budy Józefowskie - Kuklówka Szkoła - Adamów Wieś - Adamów Parcel

Godzina: 15.30
Trasa: Nowe Budy - Stare Budy Radziejowskie

Trasa: Radziejowice - Kuklówka:
kurs 13.40 - kursuje od pn do pt
kurs 16.00 - kursuje od pn do czw
kurs 15.30 - kursuje tylko w piątek

Godziny: 13.40, 15.30, 16.00 - w piątki autobus odjeżdża o 15.30 a od poniedziałku do czwartku o 16.00
Trasa: Adamów - Adamów Parcel - Adamów wieś - Kuklówka Zarzeczna Babie Lato - Budy Józefowskie

Prezentujemy aktualny regulamin oraz dodatkowe informacje na temat dowozów i odwozów uczniów do szkół:

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony