Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, ze względu na szczególne okoliczności związane z COVID-19, został określony harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.  
Rozpoczęcie roku odbędzie się 1 września 2020r. przy ulicy Kubickiego 3A (hala sportowa) według poniższego harmonogramu:
 
Klasy I - III - godz. 9.00
Klasy VII - VIII - godz. 9.30
Klasy IV-VI - godz. 10.00 (Przypominamy o spotkaniu organizacyjnym dla klas IV, po rozpoczęciu roku szkolnego, prosimy o pozostanie na terenie hali).
 
Sugerujemy zasadę: 1 dziecko=1 rodzic.
 
Zwracamy się równocześnie z gorącą prośbą , aby w miarę możliwości, młodzież z klas starszych przybywała na uroczystość bez osób towarzyszących. Przypominamy o zachowaniu bezpiecznego dystansu społecznego, obowiązku dezynfekcji rąk i zakrywania nosa i ust w związku z obowiązującym reżimem sanitarnym. 
 
Ze wzgledu na sytuację epidemiczną oraz odrębną organizację uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w poszczególnych placówkach, dowozy szkolne rozpoczną się od 2 września 2020r. Rozkłady jazdy autobusów szkolnych zostały opublikowane na stronie szkoły. 
 
Msza święta w intencji nowego roku z poświęceniem przyborów szkolnych dla klas pierwszych odbędzie się w poniedziałek 31.08 o godzinie 18.00
 
Ślę Państwu ogrom serdeczności. 
 
Dyrektor szkoły 
Żaneta Wesołowska 

Opublikowano: 26 sierpnia 2020 14:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 265

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony