Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Lekcje zdalne w naszej szkole będą prowadzone z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość na platformie Google Meet (dane do logowania zostały przesłane Państwu we wrześniu, przed pierwszym zebraniem z rodzicami).

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu,  będziemy organizować nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole). Proszę o kontakt bezpośrednio z zespołem kierowniczym szkoły.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewni  opiekę świetlicową tylko dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. W tym celu prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 06.11.2020r. (do godz. 10.00), która została wysłana za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.  

W razie pytań, wątpliwości, służymy pomocą.
Życzymy Państwu i dzieciom dużo zdrowia i spokoju w tych trudnych czasach

Pozdrawiamy
Zespół kierowniczy szkoły
Magdalena Baka
Sylwia Cuper

Opublikowano: 05 listopada 2020 14:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 44

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony