Jak się z nami kontaktować w czasie zamknięcia szkoły?

Szanowni Państwo,

zgodnie z informacją zamieszczoną na drzwiach placówki, mającą na uwadze ogólnopojęte bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i naszych pracowników, przypominamy, iż do dnia 25 marca nasza szkoła pozostaje zamknięta. Na terenie placówki znajdują się pracownicy obsługi., którzy pełnią dyżury zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy.Dyrekcja i sekretariat pracuje zdalnie. Kontakt z nami możliwy jest poprzez dane teleadresowe zamieszczone na stronie placówki, oraz pod adresami mailowymi:

  • sekretariat@spradziejowice.pl
  • wicedyrektor@spradziejowice.pl
  • dyrektor@spradziejowice.pl 

a także oczywiście za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS. W tym tygodniu zostanie uruchomiony dodatkowy numer, pod którym w godzinach od 8-16 każdego dnia będą mogli Państwo skontaktować się telefonicznie.

Względem trwającej rekrutacji do gminnych placówek oświatowych, przypominamy
o możliwości pobrania wniosku ze strony placówki i po uprzednim wypełnieniu go przesłania skanu na adres mailowy szkoły. Istnieje także możliwość dostarczenia go osobiście w przedsionku szkoły zostało do tego celu przygotowane specjalne pudełko, tam też znajdują się wnioski w wersji papierowej, które po uprzednim wypełnieniu mogą Państwo przekazać nam na dwa wcześniej wymienione sposoby.


Sytuacja dynamicznie się zmienia, o nowych rozwiązaniach będziemy Państwa informować na bieżąco. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.

Opublikowano: 18 marca 2020 21:13

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 195

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony